top of page

Vidas Bareikis – dainininkas, režisierius, aktorius, kompozitorius, televizijos laidų vedėjas. Gimė 1986 metų kovo 21 dieną, Vilniuje. V. Bareikis baigė Nacionalinę Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklą (fortepijono specialybę), vėliau mokėsi vaidybą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei įgijo teatro režisūros magistrą Maskvoje.

 

Atlikėjas yra režisavęs keliolika spektaklių įvairiuose Lietuvos teatruose, išleidęs 3 albumus, surengęs 2 koncertinius turus.  2012 metais V. Bareikis buvo apdovanotas „Auksiniu scenos kryžiumi” už naujas teatro formas, 2014 metais M.A.M.A. apdovanojimuose pripažintas geriausiu alternatyvios muzikos atlikėju, o 2019 metais M.A.M.A. jam įteikė metų atlikėjo, metų koncertinio atlikėjo bei metų dainos („Ežero dugne”, kartu su grupe „8 kambarys”) apdovanojimus. 

 

V. Bareikio muzikinio dešimtmečio paminėjimo proga - ilgai lauktas USA TURAS! 3 savaitgaliai, 3 miestai ir 3 audringi jo koncertai su finišu- Lietuvių dienose LOS ANDŽELE. Dalinkitės šia žinia su visais ir pasimatykikite su dainininku gyvai!

Vidas Bareikis

Vidas Bareikis
bottom of page