top of page

Eugenijus Dicevičius

Eugenijus Dicevičius - (Augis) savo muzikinę karjerą pradėjo prieš daugiau nei 30 metų Lietuvoje, savo gimtąjame mieste Utenoje. Pats išmokęs groti gitara, būdamas 15 metų amžiaus parašė pirmąją savo dainą “Būti savyje”. Baigiant vidurinę mokyklą Augis tapo susikūrusios alternatyvaus roko grupės “Siela” nariu, kur grojo solo gitara. Įrašius pirmąjį albumą “Vėjas nešantis naktį” Eugenijus paliko grupę, persikeldamas į Kauną, kur studijavo ekonomiką Aleksandro Stulginskio Universitete. Po studijų Kaune, grįžus į gimtąją Uteną įkūrė grupę “Volens Nolens”, kur grojo Augio sukurtas dainas. Grupė albumo neįrašė, tačiau dalyvavo festivaliuose, miesto šventėse ir kituose renginiuose.


Šiuo metu Eugenijus su šeima gyvena Klivlende, Ohio valstijoje, kur yra aktyvus lietuvių bendruomenės narys. Jau daugiau nei dešimt metų yra vienas iš Lietuvių radijo programos vedėjų radijo stotyje WJCU. Organizuoja koncertus ir kitus renginius Klivlendo Lietuvių
bendruomenei. Lietuvių kolonijose Eugenijus atlieka populiarias lietuviškas, užsienietiškas, bei savo sukurtas dainas.


Ne kartą yra koncertavęs Baltimorėje, Bostone, Niu Džersyje, Čikagoje, Portlande, Detroite, Frackvilyje, Nantucket saloje, Los Andžele, San Franciske ir daugelyje kitų JAV miestų.

Eugenijus Dicevičius
bottom of page