Muzikiniai eskizai - specialiai Lietuvių Dienoms gimęs pasirodymas, sudarytas iš skirtingų kūrinių, žanrų ir atlikimų.

Dauguma dalyvių yra Šv. Kazimiero lituanistinės mokyklos mokiniai, kurie garsina Lietuvą įvairiose srityse. Atlikėjai paruošė instrumentinę ir vokalinę programą.

Talentinga 10-os klasės mokinė Gabija Žukauskaitė atliks kelias dainas iš savo repertuaro. Gabija dažnai dalyvauja įvairiuose projektuose, koncertuose ir šiais metais laimėjo antrąją vietą JAV LB Kultūros Tarybos organizuojamame "Vaikų talentų konkurse".


Taip pat šiame konkurse šauniai pasirodė ir dešimtmetė pianistė Greta Grigas, pelniusi trečiąją vietą. Greta pradėjo groti pianinu nuo mažų dienų. Ji mėgsta groti sunkius, virtuozinius kūrinius ir šį kartą su grupės svečiu, būgnininku Tsugumi Shikano atliks vieną iš savo grojamų kūrinių.
 

Fortepijono mokytoja Silvija Veličkaitė subūrė savo mokinius, atlikti klasikinį kūrinį scenoje visiems kartu, pritariant būgnais ir smuiku. Pasirodyme dalyvaus talentingi jaunieji pianistai: Emili Kedytė, Dominykas Kajota, Julius Grigas, Dovis Gailiūnas, Helen R. ir kiti.


Muzikos mokytojos Rimos Veličkienės vokalinė grupė, kurią sudaro: Emilija Borvainas, Ariana Helmer, Karolina Bučinskaitė, Atėnė Monroy, Gabija Žukauskaitė, Julius Grigas, Greta Grigas, Benas Borvainas ir draugai. atliks nuotaikingas, Lietuviško repertuaro dainas.

Lietuviško retro dainų popuri smuiku, klavišiniais ir būgnais atliks seserys Greta ir Silvija Veličkaitės su svečiu Tsugumi Shikano (japonų kilmės būgnininkas, puikus pedagogas, nuolat koncertuojantis ir dalyvaujantis įvairiuose projektuose, atlikėjas).

Muzikiniai Eskizai

1/1
Muzikiniai Eskizai