Rimas Kasputis

Rimas Kasputis, atvykęs iš Canton (Michigan), drauge su Los Andželo akordeonistais ir vokaliniais talentais šventės svečius linksmins lietuvių liaudies dainomis.


Savo muzikinę kelionę Rimas Kasputis pradėjo būdamas aštuonerių, tėveliui pasiūlius išbandyti akordeoną. Meilė muzikai ir noras tobulėti neblėso. 1970 m. savo iniciatyva Rimas Kasputis įkūrė ir vadovavo pramoginės muzikos orkestrui „Romantika“.1978 m. įgijęs bakalauro laipsnį muzikos ir biologijos mokslų srityse, 37-erius metus Mičigano valstybinėse mokyklose vedė instrumentinės muzikos ir choro pamokas. 1982 m. išleido plokštelę „Tarp tostų ir dainų“. 2012 m. nusifilmavo Universal Studios filme „Penkerių metų sužadėtuvės“ („The Five Year Engagement”), kur grojo akordeonu prieš vestuvinėje puotoje. Taip pat dirigavo VIII, IX ir X-ose Dainų šventėse bei JAV ir Kanados Šokių šventėse.


Rimas yra patyręs trimitininkas ir džiazo pianistas, bendradarbiaujantis su džiazo grupėmis, tautinių šokių ansambliais, groja lietuviškose jaunimo stovyklose ir šventėse.

 

Kviečiame prisijungti prie dainavimo. Dainų žodžius ir melodijas rasite prisijungę prie mobiliojo telefono programėlės www.dainorelisapp.com.

1/2
Rimas Kasputis