Agnė Giedraitytė ir Martynas Mataitis yra kelių žanrų dainavimo duetas iš Čikagos. Pora susipažino prieš daugelį metų lietuvių chore „Dainava“, vadovaujamas Dariaus Polikaičio. Jie bendradarbiauja nuo 2019 m. Ir koncertavo visame Čikagos rajone. Čikagos priemiestyje jie įgijo gerbėjų mėgstamą klasikinį komedijos aktą ir nuo to laiko koncertavo daugelyje renginių, kuriuose dalyvavo abu muzikiniai įgūdžiai.

Agnė Giedraitytė, 19 metų sopranas, koncertuoja nuo 8 metų ir mėgsta dainuoti įvairiais žanrais, tokiais kaip klasikinis, muzikinis teatras ir džiazas. Ji išleido 3 albumus ir laimėjo daugybę konkursų, koncertavo visoje JAV, įskaitant garsiąją Carnegie Hall ir Europą.


Martynas Matutis - klasikinio meistriškumo tenoras, kontratenorius, kompozitorius. Jis buvo aktyvus daugelio chorų narys, ypač kaip „Dainavos“ lietuvių ansamblio koncertmeisteris ir solistas, nuolatinis vaikų choro „Vyturys“ akompaniatorius. Jis reguliariai pasirodo kaip atlikėjas įvairioms funkcijoms Čikagos rajone ir yra patyręs įrašų vokalistas.

https://www.facebook.com/AgneandMarty/videos/337030030978034

1/3

Agnė Giedraitytė