Antikvariniai Kašpirovskio Dantys

Grupės pavadinimas  ir  kūryba „linksmai beprotiškos“ muzikos mėgėjų ausis kutena jau nuo... 2006 metų. Du bičiuliai nusprendė kurti grupę ir, ilgai nesvarstę, pasirinko gamtoje natūraliomis sąlygomis nesutinkamą žodžių kombinaciją, sukeliančią ilgalaikę migreną gilios prasmės ieškotojams – Antikvariniai Kašpirovskio Dantys.


Antikvariniai Kašpirovskio Dantys – stereotipus laužantys muzikos padūkėliai. Reaguodami į šių dienų gyvenimo ritmą ir atakuodami stipria energetika bei aktyvumu, muzikantai sudaro tai romantikų, tai chuliganų įspūdį. Polka, postpunk’as ir mariarchi, širdį draskančios baladės ir psichodelinės reprizos padeda apdainuoti šių dienų aktualijas – nusikalstamumą, buitines realijas, absurdišką madų vaikymąsi ir, žinoma, meilę.


Grupės simbolis ir garbės narys, be kurio neapsieina nei vienas pasirodymas – pagal slaptus brėžinius pagamintas gramofonas. Iš jo virstantys dūmai išlaisvina vaizduotę ir sufleruoja seną kaip Vilniaus senamiesčio sienos tiesą ir apreiškimą, kuris AKD lūpose įgauna naują prasmę: steampunk’s not dead!


Pirmomis 2016 metų dienomis vaizdo klipas „Į Venesuelą“ sulaukė gausybės peržiūrų Venesueloje, po to kai „Los dientes Antiguos de Kashpirovski“ davė interviu šios šalies spaudai, o kiek vėliau šią dainą įrašė ir išleido ispaniškai. Antikvariniai Kašpirovskio Dantys laimėjo du M.A.M.A. apdovanojimus – metų proveržio ir metų vaizdo klipo nominacijose. „Į Venesuelą“ taip pat tapo žiūrovų geriausiai įvertintu darbu festivalio „Kino pavasaris“ surengtame vaizdo klipų konkurse „Kažkas atsitiko“.
 

1/2
Antikvariniai Kašpirovskio Dantys